PPL-SPIN czyli Pleszewski Klub Spinningowy

OKRĘGOWE, TOWARZYSKIE, Klubowe


Zawody wędkarskie, dreszczyk emocji, sportowa rywalizacja a przede wszystkim motor napędowy wędkarstwa spinningowego. To podczas zawodów można cicho podglądać specjalistów od danego gatunku, sposobu łowienia czy przynęty. Wiedza jest to bezcenna, bo samemu można do niej dochodzić latami. Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem, zaproszeniami i przydatnymi informacjami o zbliżających się zawodach. Chcesz umieścić swoje zawody w terminarzu napisz: pzw.pleszew@wp.pl

Więcej   >/////*>

Wyniki


Wyniki zawodów, w których uczestniczyli zawodnicy Pleszewskiego Klubu Spinningowego PPL-SPIN, informacja z pierwszej ręki, na gorąco, bez opóźnień.

Więcej   >/////*>

Międzyokręgowa Liga Spinningowa


Międzyokręgowa Liga Spinningowa to twór nie do końca kompletny, ale już funkcjonujący. Pomysł zrodził się i ewoluował na bazie Ligi Środkowej Warty i Wielkopolskiej Ligi Spinningowej. Twórcą i pierwszym koordynatorem Ligi był Szymon Szymoniak, a animatorami pomysłów byli ludzie z klubów Czakuszka Leszno, Jar Fish Jarocin, Potokowiec Świerzawa, Rekord Śrem, Nurt Książ Wielkopolski, Ostroga Zaniemyśl, Nadnotecki Klub Sportowy oraz Jurmen Koszali. Mam nadzieję, że w bieżącym roku uda się ustalić terminarz, solidny regulamin i liga wystartuje ponownie z udziałem drużyny PPL-SPIN.