PPL-SPIN czyli Pleszewski Klub Spinningowy

BOLEŃ WARTY 2017

GRAND PRIX OKRĘGU PZW POZNAŃ


W dniu 8 lipca pięcioro spinningistów wywodzących się z Ziemi Pleszewskiej stanęło do rywalizacji w drugiej turze GP Okręgu PZW w Poznaniu, w tym trzech członków Pleszewskiego Klubu Spinningowego PPL-SPIN: Piotr, Dariusz i Ryszard

Warta w Śremie przywitała 65 zawodników mglistą pogodą, w trakcie zawodów zaczęło się przejaśniać, a prognozowane opady nie sprawdziły się i dopiero pod koniec lekko przekropiło. Gospodarze z Klubu Rekord Śrem zadbali o orzeźwiającą kawę przed startem oraz coś słodkiego na pobudzenie, a po zawodach każdy mógł odebrać obiad w restauracji mieszczącej się niedaleko sekretariatu zawodów. Po podliczeniu wyników przyszedł czas na nagrodzenie pucharami i dyplomami pierwszej trójki zawodników z sektora A (losowany brzeg) oraz z sektora B, jak również juniorów. Dodatkowo dyplomy i nagrody ufundowane przez sponsorów otrzymała pierwsza trójka zawodów w kategorii junior i senior. Nasz kolega Ryszard nie zwalnia tępa, zwinął pucharek za zwycięstwo w sektorze A oraz upominek za drugie miejsce w zawodach.

Wszyscy pleszewianie zapunktowali w swoich sektorach, dodatkowo należy nadmienić ze Artur Pietrowski był drugi w sektorze A i trzeci w klasyfikacji generalnej. Pierwsza trójka zawodów:

1. Machowicz Piotr – Szczupak Rogalinek – 2300 pkt. (boleń i 2 okonie)

2. Stempniewicz Ryszard – Koło nr 30 PZW Nowe Miasto (PPL-SPIN) – 1740 pkt. (boleń i 5 okoni)

3 Artur Pietrowski – Koło Borek Wielkopolski (Pleszewianin) – 1360 pkt. (szczupak i okoń)

Pozostali klubowicze:

13. Wojtkowiak Dariusz - Koło nr 30 PZW Nowe Miasto (PPL-SPIN) – 620 pkt. (6 okoni)

39. Grzeszczak Piotr - Koło nr 30 PZW Nowe Miasto (PPL-SPIN) – 90 pkt. (okoń)