PPL-SPIN czyli Pleszewski Klub Spinningowy

XXI PUCHAR KLUBU WODNIK

POGORZELICA NAD WARTĄ


Po raz XXI na Warcie w Pogorzelicy odbyły się zawody spinningowe o Puchar Klubu Wodnik z Ostrowa Wlkp. W rywalizacji udział wzięło 49 spinningistów z wielkopolski jak również koledzy z dolnego śląska. Dominującą rybą zawodów były okonie, których złowiono kilkadziesiąt sztuk, ale nie zabrakło również szczupaków (2 szt.) oraz boleni (4 szt.). W zawodach zwyciężył Artur Gancarz z klubu Miedziana Ryba Głogów, który złowił szczupaka i 6 okoni. Na drugim stopniu podium stanął Leszek Grzech z klubu Jar-Fish Jarocin, który łowił szczupaka i 5 okoni. Na trzecim miejscu uplasował się nasz klubowy kolega Mateusz Mofina (PPL-SPIN Pleszew), łowiąc bolenia i okonia.

Boleń Mateusza okazał się zarazem największą rybą zawodów. Spośród czwórki pleszewskich zawodników jeszcze dwóch punktowało okoniami. Krzysztof był 28, a Mariusz 33. Mariusz może mówić o sporym pechu, ponieważ na początku zawodów spiął szczupaka, który mógł sporo namieszać w klasyfikacji końcowej. Za rok będzie lepiej…

Nasz klubowy kolega Piotr ufundował zestaw rękodzieł - woblerów na różne wędkarskie okazje, który trafił do jedynej kobiety startującej w zawodach Aleksandry z klubu PROSPIN Kalisz.

Organizatorzy jak zawsze zadbali o dobrą atmosferę, dobre jedzenie i upominki nie tylko dla zwycięzców.

Do zobaczenia za rok.