PPL-SPIN czyli Pleszewski Klub Spinningowy

PUCHAR PREZESA

GRAND PRIX KLUBU


Puchar Prezesa w tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną rozegraliśmy w dystansie społecznym i według zasad, że jesteśmy w maseczkach i każdy jedzie własnym samochodem. Było nas pięciu chętnych do rywalizacji. W związku z tym, iż zawody liczyły się również do naszego klubowego Grand Prix trochę zmodyfikowaliśmy zasady tak, że w Pucharze Prezesa przedstawiamy tylko jedną największą rybę. Do Grand Prix zgłaszamy wszystkie zawodnicze ryby, aby było można wyliczyć punkty jak na tradycyjnych zawodach. To tak jakby w jednym czasie były dwie rywalizacje. Każdy skupiał się na tym na czym mu bardziej zależy. Chłodny i pochmurny poranek zawiódł nas nad starorzecza Warty w okolicy Nowego Miasta. Było gdzie się rozejść i połowić we względnym spokoju.

Puchar Prezesa to spektakl jednego aktora, którym okazał się Ryszard który złowił szczupaka 67,5 cm. który dał mu zwycięstwo w Pucharze Prezesa.

Dołowił jeszcze okonia 24,5 cm., co dało mu zwycięstwo w ostatniej turze, gdyż nikomu z pozostałych spinningistów nie udało się przechytrzyć wymiarowej ryby.

Na Warcie ze względu na wysoką wodę łowiło się trudno

Tradycyjnie zwycięzca otrzymał Puchar przechodni oraz kilka drobnych upominków.

Wspólne zdjęcie klubowiczów.

Spośród zerowiczów rozlosowano nagrodę niespodziankę ufundowaną przez Ryszarda. Ciężka ci ona. Szczęście uśmiechnęło się do Darka.