PPL-SPIN czyli Pleszewski Klub Spinningowy

VI tura Grand Prix Klubu

BIESIADNA WARTA


Przeddzień mikołajek tj. 5 grudnia 2021 roku ponownie zawitaliśmy nad Uroczyskiem Warta, aby walczyć o ostatnie punkty w naszym klubowym Grand Prix. Do rywalizacji przystąpiło siedmiu zawodników.

Jakież było nasze zaskoczenie, gdy wokoło zrobiło się biało, a starorzecze było skute cienką warstwą lodu. Nie było więc alternatywy w postaci staruchy i łowiliśmy na Warcie i pobliskiej Lutyni. Padający ciągle śnieg oraz temperatura oscylująca w okolicy zera nieco schłodziła nasz zapał. Łatwo skóry jednak nie sprzedaliśmy. Po pięciu godzinach łazęgi i wędkowania dwóch zawodników mogło pochwalić się złowionymi rybami.

Klasyfikacja przedstawiała się następująco:

1. Piotr Grzeszczak – 800 pkt. (2 okonie i kleń)

2. Dariusz Wojtkowiak – 750 pkt. (szczupak)

Zwycięzca tradycyjnie otrzymał nalewkę Prezesa oraz drobne upominki. Nalewka przypadła również drugiemu w rywalizacji Darkowi oraz Michałowi do którego uśmiechnęło się szczęście w losowaniu. Tym razem z zasobów piwniczki Piotra. Kolejnym szczęściarzem okazał się Mateusz, który wylosował nagrodę w postaci worka pyrek ufundowanego przez Ryszarda.

Biesiadna Warta to nie tylko łowienie, ale też uczta przy ognisku, rozmowy i pyszności przygotowane przez wszystkich klubowiczów.