PPL-SPIN czyli Pleszewski Klub Spinningowy

MISTRZOSTWA REJONU V

RZ. WARTA ROGALINEK


W dniu 09 października 2022 r. odbyły się zawody spinningowe o tytuł mistrza rejonu V. Nasi trzej klubowicze zostali zaproszeni do reprezentowania Koła nr 30 Guć Nowe Miasto nad Wartą, którego od kilku lat są członkami. W skład drużyny wchodzili Dariusz, Krzysztof i Ryszard.

Do rywalizacji stanęło 13 drużyn reprezentujących koła rejonu V. Zawody rozegrane zostały w Rogalinku nad Wartą. Łowisko podzielone zostało na 3 sektory. Sektor A w górę od mostu – łowił tam Darek, sektor B w dół od mostu – łowił tam Krzysztof , sektor C w dół od mostu od strony Puszczykowa – łowił tam Ryszard. Darek złowił szczupaka i wygrał swój sektor.

W sektorze A tylko trzech zawodników miało rybę.

Krzysztof trafił 3 okonie i był 7. Sektor B najbardziej darzył rybami, bo ośmiu zawodników mogło pochwalić się złowionymi rybami. Ryszard w trudnym terenie i na nieznanych miejscach wychodzi na zero. W sektorze C tylko pięciu zawodników punktowało. Nasze wspólne wyniki dały nam dobre choć nielubiane przez zawodników 4 miejsce. Do podium zabrakło tylko 20 punktów czyli 1 cm okonia.

Jedynym kołem, które miało ryby w każdym sektorze było koło nr 18 Książ Wielkopolski, dzięki temu wygrało całe zawody. Drugie było koło nr 19 Kórnik, a na najniższym stopniu podium stanęło koło nr 130 Środa Miasto.

W nieoficjalnej klasyfikacji indywidualnej Darek był 2.