Rekordowe ceny za wille w Konstancinie

0
45

Ceny nieruchomości w Konstancinie nie należą do najniższych. W końcu jest to jedna z najbardziej modnych miejscowości w Polsce, w której mieszka sama śmietanka świata estrady, sceny czy polityki. Czasem jednak, osoby które chcą sprzedać nieruchomość w Konstancinie nieco przeceniają możliwości nabywcze osób chętnych do przeprowadzenia się do Konstancina. W efekcie wystawione na sprzedaż nieruchomości na nabywców czekają latami, tworząc jednocześnie mitologię drogiego i luksusowego Konstancina.

Jak więc myślicie? Za ile można próbować sprzedać dom w Konstancinie? Na przykład za 14,5 mln złotych!
Taką właśnie cenę ma jedna z willi zlokalizowanych w części A Konstancina, która pojawiła się w ofertach pośredników nieruchomości.

Czego możemy spodziewać się za prawie 15 mln złotych? Domu o powierzchni 694 m, otoczonego przez 1032 m ogrodu. W ramach rezydencji – basen kryty, pokój bilardowy, 20 metrowa oranżeria i 50 metrowy salon z kominkiem. Do tego dochodzi jeszcze budynek pomocniczy o powierzchni 160 m. Jesteście pod wrażeniem? No właśnie… Rezydencja wprawdzie robi wrażenie, ale żeby była warta aż 14,5 mln złotych? Taka cena pozwala na nabycie luksusowej i nowoczesnej rezydencji w praktycznie każdym zakątku świata. A każdy, nawet największy miłośnik Konstancina będzie musiał zgodzić się na to, że choć Konstancin jest piękny, to są na świecie bardziej urokliwe miejsca.

Zdecydowanie lepiej kupić nieruchomość w kompleksie La Perle czy rezydencji Kamea niż wydawać 15 mln złotych na rezydencję ogromną, ale ani nadmiernie luksusową ani też wyjątkowo urodną.